CC 2021: Den čtvrtý

4. 7. 2021
Konečně jsme se dnes dočkali hezčího počasí. Už ráno nás probudily první paprsky a vytáhly ty nejodhodlanější z nás na ranní rozcvičku pod Klíčem. Část šla běhat, druhá část se protáhla při józe. Na snídani jsme se pak sešli všichni. Dopoledne jsme využili teplejšího počasí a většina z nás strávila program venku. Sportovci hráli basket a zabavili se při lukostřelbě, zálesáci trénovali v bazéně záchranu tonoucího.
Odpoledne jsme se vydali do území motýlů. Jedná se o rozsáhlou část džungle, kde jsme našli hromadu různých nápisů. Úkolem každého z týmů bylo najít co nejvíce slov a v zašifrované podobě je vysílačkou předat na svou základnu. Úkol byl náročný nejen fyzicky, ale i na soustředění, nakonec jsme u motýlů strávili téměř celé odpoledne. Po návratu do tábora se ti největší otužilci ještě ochladili v bazéně a pak jsme se všichni sešli u večeře. Po přestávce na odpočinek jsme se zúčastnili hry Máme rádi Jumanji.
Ještě před spaním jsme zamířili k hrací desce. Dnešním vítězem byl tým Mediků. Po hodu kostkou se i dnes jedna z figurek posunula na hracím poli. Nápovědou na další den je: "Další úkol, hledači, na ten kde kdo nestačí. Němá ryba s vámi hledá, kde Jaguár v džungli sedá." Po pohledu do mapy nám bylo jasné, že zítra se vydáme k vodě.
Než jsme vyrazili na kutě, zjistili jsme, že nám nejspíš byl odcizen klenot Jumanji. Během dneška se ztratil ze svého úkrytu a máme podezření, že jej sebral někdo úplně cizí. Pátrat po něm budeme zítra, až se vyspíme.
Fotky ze dneška najdete zde
Tým Castor Campu
Lucka Faltisová Vedoucí a lektorka tance, studentka Filosofické fakulty UK
Karel Berounský Vedoucí a lektor sportu, student 1. lékařské fakulty UK
Kristýna Stupková Vedoucí a lektorka tance, studentka 1. lékařské fakulty UK
Anna Lipoldová Vedoucí a lektorka tance, studentka Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické
Tereza Bendová Vedoucí a lektorka, absolventka ekonomické fakulty Technické univerzity v Liberci
Hana Dittrichová Hlavní vedoucí a lektorka angličtiny, absolventka 1. lékařské fakulty UK
MUDr. Veronika Stupková Táborová zdravotnice, absolventka 1. lékařské fakulty UK
Matouš Hodek Vedoucí a lektor sportu
Leoš Kořený Vedoucí a lektor sportu, absolvent Fakulty chemické technologie VŠCHT Praha
Matouš David Vedoucí a lektor tance
David Schořík Vedoucí a lektor sportu