Pátek 10. července

11. 7. 2015
Jeden s posledních dní na Castor Campu. Den číslo jedenáct. V noci na dnešek se nestalo nic pozoruhodného, a tak jsme se po snídani vydali na dopolední program. Už po obědě nás ale čekala velká událost! V táborovém areálu Svor se konal velký rugbyový zápas. Utkali se tým vedoucích Castor Campu a tým vedoucích z druhého tábora. Mezi našimi vedoucími jsou naštěstí tři zdatní hráči (Karel, Leoš a Matouš), ale ostatní vedoucí hráli rugby poprvé den předtím. Družstva se na hřištích představila v půl druhé odpoledne. My jsme byli na celý zápas skvěle připravení. Vyrobili jsme transparenty, pomalovali jsme se barvami Castor Campu, sepsali jsme bojovné pokřiky. Abychom naše hráče maximálně podpořili, sestavili jsme i téměř profesionální tým masérů, asistentů, kteří se starali o občerstvení hráčů na střídačce a jejich pohodlí. Castor Camp se nejprve představil svým soupeřům, a to tradičním haka tancem. Pak na hřiště nastoupil tým Star Line a mohli jsme začít.
Bojová nálada byla cítit nejen mezi hráči, ale i v publiku. Kotle fanoušků vřely po celou dobu, naši rugbisti šli do hry tělem i srdcem. Napínavější zápas jsme snad ani neviděli. Nakonec jsme to byli my, kdo oslavoval sladké vítězství. Po zápase vedoucích se na hřišti ještě ukázali naši mladší rugbisti. Jejich výkon byl obdivuhodný! Následovalo velké focení vítězného týmu i s fanoušky.
Když odeznělo sportovní nadšení, sešli jsme se na nástupu a oslavili několik příležitostí (svátek i narozeniny), dokonce jsme dostali i narozeninový dort od jednoho z agentů-oslavenců.
Vzápětí program pokračoval misí Colour. O co se jednalo? Generálové pro nás připravili zábavné barevné běhání. V síle všech jednotek jsme probíhali několika stanovišti, kde jsme byli potřísněni různými barvami. Fotografie najdete v našem albu, skutečně za to stojí. Moc jsme si to užili a máme teď i krásnou vzpomínku - obarvená trička.
Když jsme se ale vrátili z běhání, obdrželi jsme další červenou obálku s CD, na kterém byl vzkaz týkající se našeho případu.
Jak to všechno bylo dál, to vám povíme zítra. Teď už za sebou máme náročný a dlouhý den, a tak jdeme do postelí.

Fotografie z tohoto dne naleznete zde.


Tým Castor Campu
Lucka Faltisová Vedoucí a lektorka tance, studentka Filosofické fakulty UK
Karel Berounský Vedoucí a lektor sportu, student 1. lékařské fakulty UK
Kristýna Stupková Vedoucí a lektorka tance, studentka 1. lékařské fakulty UK
Anna Lipoldová Vedoucí a lektorka tance, studentka Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické
Tereza Bendová Vedoucí a lektorka, absolventka ekonomické fakulty Technické univerzity v Liberci
Hana Dittrichová Hlavní vedoucí a lektorka angličtiny, absolventka 1. lékařské fakulty UK
MUDr. Veronika Stupková Táborová zdravotnice, absolventka 1. lékařské fakulty UK
Matouš Hodek Vedoucí a lektor sportu
Leoš Kořený Vedoucí a lektor sportu, absolvent Fakulty chemické technologie VŠCHT Praha
Matouš David Vedoucí a lektor tance
David Schořík Vedoucí a lektor sportu