Pátek 7. července, osmý den

8. 7. 2017
Sluníčko nezahálelo ani dnes ráno, teplé paprsky nás vyhnaly z vyhřátých postelí jako obvykle v osm hodin. K snídani jsme dnes měli mimo jiné i vánočku a kakao, takže jsme hned na začátku dne nabrali dostatek energie. Dopoledne jsme trávili na našich kroužcích. Sportovci využili krásného počasí a hráli hry venku, angličtináři procvičovali poslech, děti z tvoření dnes vyráběly lapač snů a tanečníci pilovali závěrečné vystoupení.
Po obědě (dnes jsme měli moravského vrabce s knedlíkem a špenátem) jsme si chvilku odpočinuli, abychom nabrali síly na další hry. Zároveň jsme začali připravovat čísla na večerní Lipsing Battle. Odpolední nástup jsme jako obvykle zahájili bojem o imunitu. Dnes jsme netestovali výdrž ani sportovní výkon, dnešní imunitu získal kmen, jehož člen napsal v časovém limitu co nejvíce povolání, která začínají na písmeno P. Vítězem se dnes stal kmen Moto moto.
Protože krásné počasí vydrželo až do odpoledne, navázali jsme na včerejší vodní hrátky. Více vám napoví fotogalerie. Když jsme se pomalu chystali na večeři, stala se záhadná věc. Zdá se, že se v okolí tábora asi objevili kanibalové, o nichž mluvili duchové u našeho posvátného totemu. Vzpomínáte? Dnes jsme jim sice jen tak tak o vlásek unikli, ale těžko říct, co přinese zítřek. Podle vzkazu, který nám v táboře nechali, chtějí, abychom za nimi zítra vyslali z každého kmene jednoho člena. Proč? To ještě nevíme. Naštěstí ale zítra přijede kamarád vedoucí, specialista na paranormální jevy, o němž jsme již dříve mluvili. Snad nám pomůže tuto mysterii rozluštit.
Večer jsme se všichni pobavili s hvězdami, které přijely na Lipsing Battle. Jako moderátorky dnes zářily Beyonce a Shakira, mezi soutěžícími jsme viděli hvězdy jako 50 Cent, Nicki Minaj, ABBA, Lunetic či Hanička Zagorová. Nakonec se svými vystoupeními oslovili porotu tito interpreti: Lunetic se skladbou Máma, Pussy Cat Dolls s Buttons a Black Eyed Peas s Pump it. Závěrečným potleskem jsme ještě poděkovali všem soutěžícím a vydali jsme se do postelí.
Fotografie ze dneška zde.
Tým Castor Campu
Lucka Faltisová Vedoucí a lektorka tance, studentka Filosofické fakulty UK
Karel Berounský Vedoucí a lektor sportu, student 1. lékařské fakulty UK
Kristýna Stupková Vedoucí a lektorka tance, studentka 1. lékařské fakulty UK
Anna Lipoldová Vedoucí a lektorka tance, studentka Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické
Tereza Bendová Vedoucí a lektorka, absolventka ekonomické fakulty Technické univerzity v Liberci
Hana Dittrichová Hlavní vedoucí a lektorka angličtiny, absolventka 1. lékařské fakulty UK
MUDr. Veronika Stupková Táborová zdravotnice, absolventka 1. lékařské fakulty UK
Matouš Hodek Vedoucí a lektor sportu
Leoš Kořený Vedoucí a lektor sportu, absolvent Fakulty chemické technologie VŠCHT Praha
Matouš David Vedoucí a lektor tance
David Schořík Vedoucí a lektor sportu