Pondělí 30. června

30. 6. 2014
První ráno na Castor Campu jsme zvládli skvěle. Probudili jsme se sice do zamračeného počasí, ale to se naštěstí brzy zlepšilo. Po budíčku jsme zjistili, že se nám na pokojích objevily kápě. Každý dostal svou. Všechny kápě jsou tmavě modré a olemované čtyřmi různými barvami. Zpočátku jsme nevěděli, k čemu nám kápě budou, ale to se brzy změnilo... V 7.45 jsme se vydali na snídani, pak následoval dopolední program. Zahájili jsme ho ranním nástupem. Na tom jsme konečně odhalili tajemství kápí. Podle barev lemování jsme se rozdělili do čtyř řádů, každý řád má dva svoje představené, tedy vedoucí. Po nástupu jsme se rozešli na dopolední program. Dnes se naši fotografové zaměřili na angličtinu, zítra přidáme i obrázky z výuky tanečků a sportu.

Po dopoledním programu jsme si dali výborný oběd (svíčková omáčka s knedlíky) a následoval polední klid. Chvíli jsme odpočívali na pokoji, poté jsme se přesunuli na prostor před bungalovy.

Odpoledne jsme hráli hry v nedalekém lese, pak jsme si dali svačinu. Potom jsme se sešli podle řádů, každý řád dostal svou kroniku. Vymysleli jsme název svého řádu, vlastní symbol, motto a další atributy, které ke správnému řádu patří.
Po večeři jsme sledovali stopu kriminálního činu, který se odehrál v neděli večer. Od vyšetřujících policistů jsme obdrželi informace o pátrání, indicie a také zašifrovaný vzkaz. Ten jsme následně společnými silami rozluštili.

Pak už byl čas vydat se do postýlek.
Fotografie z celého dne naleznete zde.
P.S.: Děkujeme všem rodičům za vzkazy, máme z nich velkou radost. Podle potřeby je na táborovou nástěnku vyvěšujeme i dvakrát denně.
Tým Castor Campu
Lucka Faltisová Vedoucí a lektorka tance, studentka Filosofické fakulty UK
Karel Berounský Vedoucí a lektor sportu, student 1. lékařské fakulty UK
Kristýna Stupková Vedoucí a lektorka tance, studentka 1. lékařské fakulty UK
Anna Lipoldová Vedoucí a lektorka tance, studentka Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické
Tereza Bendová Vedoucí a lektorka, absolventka ekonomické fakulty Technické univerzity v Liberci
Hana Dittrichová Hlavní vedoucí a lektorka angličtiny, absolventka 1. lékařské fakulty UK
MUDr. Veronika Stupková Táborová zdravotnice, absolventka 1. lékařské fakulty UK
Matouš Hodek Vedoucí a lektor sportu
Leoš Kořený Vedoucí a lektor sportu, absolvent Fakulty chemické technologie VŠCHT Praha
Matouš David Vedoucí a lektor tance
David Schořík Vedoucí a lektor sportu