Pondělí 6. července

7. 7. 2015
Den sedmý, z výcvikového kempu ve Svoru hlásíme klid. Ráno někteří agenti dobrovolně vyrazili na výběh. Po snídani jsme pokračovali v dopoledním programu. Tentokrát jsme se museli přesunout dovnitř, protože počasí nebylo příliš příznivé.
Po dobrém obědě jsme měli krátký polední klid a už před druhou hodinou jsme se sešli na karaoke party. Zazpívali jsme si několik známých písniček, generál Wisental (Leoš) nám předvedl i své taneční umění. Pak jsme si ještě pustili naši oblíbenou skladbu - Neříkej mi bejby od kapely Basix. Ani netušíte, jak obrovské bylo naše nadšení a překvapení, když se holky z kapely najednou objevily v jídelně! Zazpívaly nám dvě písničky, my jsme je v němém úžasu a stále nadšení pečlivě poslouchali. Pak nás naučily část taneční sestavy k Neříkej mi bejby. Holky byly úplně úžasné! Krásně nám všechno ukázaly a popovídaly si s námi, na závěr nám všem ještě rozdaly své podepsané fotky. Bylo to perfektní odpoledne. Nakonec jsme se s holkami ještě vyfotili a rozloučili jsme se.
Poté jsme se pustili do vyšetřování kriminálního případu - řešili jsme přepadení poštovního vagónu. Jako odměnu za vyřešený případ jsme si odpočinuli v bazénu. Pak jsme šli na večeři a následovalo pátrání po nebezpečném zločinci.
Závěrem po náročném dni v roli agentů byla soutěž Pekelná výzva. A pak už jsme jen vyrazili do postele. Máme dojem, že nás zítra čeká podobně náročný den.

Fotografie z tohoto dne naleznete zde.


Tým Castor Campu
Lucka Faltisová Vedoucí a lektorka tance, studentka Filosofické fakulty UK
Karel Berounský Vedoucí a lektor sportu, student 1. lékařské fakulty UK
Kristýna Stupková Vedoucí a lektorka tance, studentka 1. lékařské fakulty UK
Anna Lipoldová Vedoucí a lektorka tance, studentka Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické
Tereza Bendová Vedoucí a lektorka, absolventka ekonomické fakulty Technické univerzity v Liberci
Hana Dittrichová Hlavní vedoucí a lektorka angličtiny, absolventka 1. lékařské fakulty UK
MUDr. Veronika Stupková Táborová zdravotnice, absolventka 1. lékařské fakulty UK
Matouš Hodek Vedoucí a lektor sportu
Leoš Kořený Vedoucí a lektor sportu, absolvent Fakulty chemické technologie VŠCHT Praha
Matouš David Vedoucí a lektor tance
David Schořík Vedoucí a lektor sportu