Sobota 11. července

12. 7. 2015
Předposlední den na Castor Campu. Nechce se nám věřit, že to tak rychle uteklo.
Ráno jsme si po vyčerpávající noční výpravě trochu přispali a zašli jsme na pozdní snídani. Na nástupu jednotek jsme měli speciální návštěvu. V našem výcvikovém kempu se objevil nejvyšší armádní generál, muž, který řídí kroky i našeho armádního generála Jane Blond. Tento muž, jenž nám neprozradil své jméno, nám vyjasnil některé detaily celé mise Zelená hmota.
Nejvyšší armádní generál sledoval náš probíhající výcvik a chtěl si ověřit naše schopnosti. Proto nás také nasadil na vyšetřování případu a postupně nás celým případem vedl. To on nám posílal vzkazy, předal nám černou skříňku a včera i návod na zlikvidování zelené existence. To on chtěl, abychom náš první velký případ vyřešili hladce.
Jak to tedy bylo se zelenou hmotou? Podáme vám krátké hlášení, které pochází ze záznamů této mimozemské civilizace.
Plán: Likvidace armádního generála Jane Blond. Infiltrace letadla směřujícího na letiště Svor. Napadení pilota. Postupné obsazení výcvikového kempu. Likvidace armádního generála. Následně rozšíření po celé zemi. Obsazení Evropy, Asie. Další kontinenty postupně. Forma útoku: Zelená hmota. Cílem naší výpravy na planetu Zemi je zničení veškerých vojenských sil, odstranění všech bojeschopných. Naše civilizace musí ovládnout i tuto planetu. Planeta Země je totiž ta poslední, kterou jsme ještě v této galaxii neovládli. Osoba: Jane Blond. Armádní generál. Datum: 30.6.-12.7.2015. Poloha: Výcvikový kemp FBI, Svor, Česká republika. GPS: 50.7967456N, 14.5759681E.
Naštěstí se nám podařilo útok na armádního generála odvrátit a zelenou existenci včas zničit.
Odpoledne jsme se na rozkaz z centrály vydali na horu Klíč. Kromě nádherného výhledu do okolí jsme na vrcholu nalezli vzkaz. Pod svícnem tma. Hledejte ve svých kancelářích. Došlo nám, že pokud si za naše pátrání zasloužíme nějakou odměnu, nalezneme ji nejspíš ve výcvikovém kempu. Po krátkém hledání a několika drobných nápovědách jsme konečně našli naše odměny. Dostali jsme i certifikát agenta.
Po závěrečném nástupu jsme si ještě dobalili poslední věci. S úderem půl deváté jsme se sešli na závěrečné diskotéce. Naši tanečníci zde i předvedli své vystoupení, které trénovali po celou dobu kempu. Video naleznete už brzy v naší galerii.
Diskotéku jsme si báječně užili, ale teď už spíme. Musíme být fit na zítřejší odjezd.

Fotografie z tohoto dne naleznete zde.

Tým Castor Campu
Lucka Faltisová Vedoucí a lektorka tance, studentka Filosofické fakulty UK
Karel Berounský Vedoucí a lektor sportu, student 1. lékařské fakulty UK
Kristýna Stupková Vedoucí a lektorka tance, studentka 1. lékařské fakulty UK
Anna Lipoldová Vedoucí a lektorka tance, studentka Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické
Tereza Bendová Vedoucí a lektorka, absolventka ekonomické fakulty Technické univerzity v Liberci
Hana Dittrichová Hlavní vedoucí a lektorka angličtiny, absolventka 1. lékařské fakulty UK
MUDr. Veronika Stupková Táborová zdravotnice, absolventka 1. lékařské fakulty UK
Matouš Hodek Vedoucí a lektor sportu
Leoš Kořený Vedoucí a lektor sportu, absolvent Fakulty chemické technologie VŠCHT Praha
Matouš David Vedoucí a lektor tance
David Schořík Vedoucí a lektor sportu