Středa 6. července

7. 7. 2016
Dnes ráno jsme se po snídani rozprchli na dopolední kroužky. Většina sportovců a někteří z ostatních kroužků se dokonce vydali na výšlap na nedalekou horu Klíč. Na tvoření jsme chystali výzdobu na večerní ples upírů.
Po obědě jsme si odpočinuli a pomalu jsme začali přemýšlet o tom, co si vezmeme večer na sebe.
Odpoledne jsme měli Piknik upírů. Každý oddíl se vydal po určené trase a postupně ochutnal různé upíří laskominy a plnili další úkoly. Po návratu do tábora na nás čekala další hra - tentokrát jsme se vžili do role fotografa a museli jsme svůj tým vyfotit v různých pózách, s nejrůznějšími předměty a lidmi. Mimochodem, odpoledne jsme se zastavili za Beatrice. Dostali jsme od ní opět návod na zničení dalšího viteálu, ale zatím nám nebylo jasné, o který z nich se jedná. V táboře nám ale došlo, že další předmět, který máme zničit, je obraz hraběnčiných rodičů. Ten se nějakým záhadným způsobem totiž objevil v jednom z našich bungalovů. Podle rady od Beatrice jsme měli viteál zničt až večer na plese upírů.
Po večeři jsme se už všichni chystali na ples. Krásně jsme se oblékli, děvčata připravila skvostné účesy a pánové přichystali dárek pro svou vyvolenou. Po osmé hodině jsme vešli do tanečního sálu. Po kontrole vstupenek nás organizátoři uvedli do sálu, nabídli lahodný nápoj a usadili nás. Jakmile jsme se dostavili všichni, zahájili jsme ples slavnostní promenádou všech přítomných párů. Poté už jsme si užívali plesových radovánek a s chutí jsme se pustili i do připraveného občerstvení - kromě krvavě rudého nápoje pro nás byly přichystané rakvičky, věnečky, červi i upíří zuby.
Na závěr plesu jsme ještě provedli rituál pro zničení viteálu. I tentokrát se nám to povedlo. Bohužel si ale už našeho počínání všimla sama hraběnka Konstans. Zdá se, že by se nás, svých nepřátel, velice ráda zbavila. Naštěstí máme na naší straně Dragutina. Podařilo se mu zjistit, že několik hraběnčiných přívrženců zvažuje, že by se přidalo na naši stranu. Náš úkol je jasný. Musíme je přesvědčit. A podle Dragutina se nám to povede jedině tak, že se za těmito upíry vydáme a zahrajeme si s nimi hru Krvavý hon. Jedině ten, kdo vyhraje, přesvědčí upíra o tom, že se má přidat k nám. Zítra se dozvíte, jak jsme na noční cestě byli úspěšní.
Fotografie ze dneška zde.


Tým Castor Campu
Lucka Faltisová Vedoucí a lektorka tance, studentka Filosofické fakulty UK
Karel Berounský Vedoucí a lektor sportu, student 1. lékařské fakulty UK
Kristýna Stupková Vedoucí a lektorka tance, studentka 1. lékařské fakulty UK
Anna Lipoldová Vedoucí a lektorka tance, studentka Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické
Tereza Bendová Vedoucí a lektorka, absolventka ekonomické fakulty Technické univerzity v Liberci
Hana Dittrichová Hlavní vedoucí a lektorka angličtiny, absolventka 1. lékařské fakulty UK
MUDr. Veronika Stupková Táborová zdravotnice, absolventka 1. lékařské fakulty UK
Matouš Hodek Vedoucí a lektor sportu
Leoš Kořený Vedoucí a lektor sportu, absolvent Fakulty chemické technologie VŠCHT Praha
Matouš David Vedoucí a lektor tance
David Schořík Vedoucí a lektor sportu